O nas

Makro Nieruchomości świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Obsługujemy wszystkie typy transakcji rynku nieruchomości, a w razie konieczności pomagamy również uregulować stan prawny. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów dbamy o każdy etap przeprowadzanych transakcji zakupu, sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Od wyszukania oferty, wyjaśnienia zawiłości prawnych do zawarcia umowy sprzedaży lub najmu.


Krzysztof Huniak.
W branży nieruchomości od ponad 10 lat. W 2023 roku ukończył Podyplomowe Studia Prawa Gospodarki Nieruchomościami na Uniwersytecie Wrocławskim.

Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości z rynku wtórnego oraz pierwotnego, a także powierzchni komercyjnych i nieruchomości gruntowych.

Indywidualne podejście do każdego klienta, jego problemów i potrzeb, pozwala mu na precyzyjne określenie oczekiwań.

Profesjonalnie przygotowuje oferty nieruchomości oraz kompetentnie podchodzi do każdej prezentacji. Standardy zawodowe są dla niego niezwykle ważne i z dużą starannością oraz etyką zawodową wypełnia swoje obowiązki. Kieruje się także zasadą ochrony interesu osób, na których rzecz wykonuje czynności.

Sporty drużynowe, squash i podróże – to jego pasje. Uwielbia przebywać wśród ludzi, zwłaszcza tych z dużym poczuciemFormularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
28 3
Niepoprawny wynik